&


3 مصدوم در اثر ريزش آوار در خيابان بهار تبريز
  


 • 3 مصدوم در اثر ريزش آوار در خيابان بهار تبريز

  به گزارش تابناک به نقل از ايسنا، وحيد شادي‌نيا در تشريح جزييات اين حادثه اظهار کرد: حادثه ريزش آوار ساعت 16:34 به مرکز اورژانس اطلاع داده شد.

  وي خاطرنشان کرد: به دنبال وقوع حادثه آمبولانس‌هاي اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و عمليات امدادرساني ادامه دارد.


  مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تبريز نيز در اين خصوص گفت: بعد از ظهر امروز با گزارش وقوع حادثه آوار در ساختمان در حال تخريبي در خيابان شهيد رنجبر و گرفتاري کارگران در زير آوار، آتش نشانان جهت امداد رساني به محل حادثه اعزام شدند.


  به گزارش ايسنا، به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري تبريز، عليرضا زبردست با اشاره به واکنش سريع آتش نشانان در اجراي عمليات امدادي اين حادثه بيان کرد: ساختمان مستهلک به هنگام تخريب دچار ريزش شد و دو کارگر در اين حادثه از زير آوار جان سالم بدر برده و کارگر ديگر در زير آوار گرفتار شد.


  وي افزود: کارگر مدفون بر اثر سنگيني آوار دچار تنگي نفس شديد شده بود که تيم اعزامي با رعايت اصول ايمني و امداد و نجات در عمليات آوار به کارگر دست يافته و با نصب دستگاه تنفسي، او را نجات دادند.


  مدير عامل سازمان آتش نشاني تبريز خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از رها سازي کارگر مصدوم، وي را جهت مداوا در اختيار عوامل اورژانس قرار دادند.


  بر اساس اين گزارش، اجراي عمليات امدادي اين حادثه را آتش نشانان ايستگاه‌هاي 21 و 2 به پايان رساندند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Katie Jami hamidrz Babak طـــومـــار فريد باقري - محقق و پژوهشگر علائم باستاني-گنجگرام گل مريم چت | مريم چت | نجلا چت | اسکاي چت | تودل برو چت Nathan ديزل ژنراتور Jodie